8-А клас всесвітня історія

 

04.02.2022 


   Тема: Практичне заняття. Образ монарха в країнах Європи ХVІ ст.

Мета:ознайомити з рисами правління в різних країнах, визначити риси абсолютних монархій проаналізувавши відео.
Завдання: перегляньте відео та напишіть коротке есе про одну з поданих історичних осіб за питаннями
1. Що сподобалось в правлінні історичної особи.
2. Що було найбільше цікавим
3. Знайдіть і допишіть цікаві факти з діяльності цієї особи 




31.12.21            Тема: Англія в ХVІ столітті.

1.Зміни в економіці та суспільстві.

Опрацювати пункт 1 параграфа 13 та виписати зміни. Що відбулися в розвитку Англії в  ХVІ столітті.

Відбулася аграрна революція. Великі англійські землевласники, зрозумівши, що продаж вовни вівці приносить набагато більші прибутків, ніж продаж зерна, починають зганяти селян з земель. А на вільних землях утворюють пасовища, де розводять велику кількість овець. Цей процес отримав назву – огородження (записати поняття стор. 94).Наслідки огородження(записати в зошиті):

                                          Огородження

 Поява нових дворян                                               селяни стали безробітними,

(займалися вівчарством та торгівлею,)             могли найматися на роботу на

в них з’явилися   гроші                                                                 мануфактури

Висновок: в процесі огородження в Англії з’явилися умови для створення мануфактур – гроші, вільні робочі руки, сировина.

2. Королівська реформація. Опрацювати пункт 1 параграфа 13 та виписати

рік Акту про супермантію та особливості англіканської церкви на стор.98.

Д/з п.13 пункти 1-3.










28.05.21

Тема: Урок узагальнення

Пропоную переглянути презентації по пройденому матеріалу

https://drive.google.com/file/d/1t2vWiZEoIIX3J_sRd2ciuaL4vcN6Ccle/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yINvzhUYzrb-3kOHwTG-qPqSI0_52RBM/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yINvzhUYzrb-3kOHwTG-qPqSI0_52RBM/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yIhttps://drive.google.com/file/d/1HMRtvxpTlZ5UTJmxvh_62asKoFrE8gxk/view?usp=sharing




16.04.21

                               Тема: Узагальнення до теми "Матеріальний і духовний світ                                                                                            середньовічної Європи"

Пройти тест за посиланням та відправити вчителю скріншот з отриманими балами.

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=7684602


09.04.21

                                       Тема: Архітектура і мистецтво

Мета: визначити особливості  романського та готичного стилю в архітектурі, їх риси, познайомити учнів з досягненнями мистецтва доби ранього Відродження; формувати вміння розрізняти стилі архітектури, аналізувати твори мистецтва; виховувати любов до прекрасного, світової культурної спадщини; формувати технологічну і культурну компетентності.
І. Вивчення нового матеріалу.
1. Яке місце в житті середньовічної людини посідали  храми
Опрацювати пункт 1 п. 24
2.Романський та готичний стилі.
Опрацювати пункти 2 та 3 п. 24, відео за посиланнями та заповнити таблицю. Відповіді в таблиці даємо розгорнуті.

Інтернет посилання

https://www.youtube.com/watch?v=Xazl4j0Mwcg

https://www.youtube.com/watch?v=ZLpHsT9x1MI

 https://www.youtube.com/wa

    Назва

   стилю

Хронологічні 
      межі

  Висота

(порівняно з іншим стилем)

 

Які стіни

Які вікна,

   арки

Особливості прикрашення         
      храму

Романський (дати поняття)

 

 

 

 

 

Готичний (дати 

поняття)

 

 

 

 

 

 3. Мистецтво Раннього Відродження.

Опрацювати пункт 4 п. 24. 

Практичне завдання

 Складіть список ілюстрацій, уміщених у параграфі, в якому укажіть 1) Прізвище митця;          2) назва його витвору мистецтва. 

Д/з Опрацювати  §24, заповнити таблицю, виконати практичне завдання.

Тема: Зв'язок людини і природи. Рух середньовічного населення.

                  Хід уроку
1. Опрацювати пункт № 1 п. 8 та визначити, який був  зв'язок людини і природи в середні віки.

2.Рух населення. Розгляньте схему на стор. 60.

3.Опрацювати пункт № 3 п. 8 та визначити( записати в зошиті) в чому проявлялась внутрішня і зовнішня колонізація в середні віки. Також записати, які 3 лиха супроводжували середньовічну 
людину.

Д/з Опрацювати  п. 8, дати письмову відповідь, чому в середні віки говорили, що  " Ліс супроводжує людину від народження до домовини(смерті )" 

Присилати дз разом з письмовим завданням по конспекту уроку.

Коментарі