8-Б клас всесвітня історія

 03.02.2022 р.

                         Тема: Національно-визвольна війна в Нідерландах

Мета: визначити причини, хід та наслідки національно-визвольної в Нідерландах.

1. Становище Нідерландів в ХІV ст.
Заповнити таблицю по тексту на сторінках 119 та120
 Розвиток Нідерландів                           Політика Іспанії в Нідерландах

Висновок: політика Іспанії в Нідерландах затримувала їх розвиток та визиваланезадоволення населення.
2. Початок війни.
1566р. - рух іконоборців, які виступали проти католицької церкви і влади іспанців
Гези - повстанці в Нідерландах проти засилля Іспанії
3. Наслідки війни.
1579 рік - Уртрехтська унія, проголошення Голандської республіки
Завдання: опрацювати пункт10 п.15 та виписати наслідки війни для Голандії (стор. 125-126)

Д/З п.15, виконати завдання по уроку


28.05.21

                               Тема: Урок узагальнення

Пропоную переглянути презентації по пройденому матеріалу

https://drive.google.com/file/d/1t2vWiZEoIIX3J_sRd2ciuaL4vcN6Ccle/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yINvzhUYzrb-3kOHwTG-qPqSI0_52RBM/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yINvzhUYzrb-3kOHwTG-qPqSI0_52RBM/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1yIhttps://drive.google.com/file/d/1HMRtvxpTlZ5UTJmxvh_62asKoFrE8gxk/view?usp=sharing


16.04.21

                               Тема: Узагальнення до теми "Матеріальний і духовний світ                                                                                            середньовічної Європи"

Пройти тест за посиланням та відправити вчителю скріншот з отриманими балами.

https://naurok.com.ua/test/join?gamecode=7684602


09.04.21

                                       Тема: Архітектура і мистецтво

Мета: визначити особливості  романського та готичного стилю в архітектурі, їх риси, познайомити учнів з досягненнями мистецтва доби раннього Відродження; формувати вміння розрізняти стилі архітектури, аналізувати твори мистецтва; виховувати любов до прекрасного, світової культурної спадщини; формувати технологічну і культурну компетентності.
І. Вивчення нового матеріалу.
1. Яке місце в житті середньовічної людини посідали  храми.
Опрацювати пункт 1 п. 24
2.Романський та готичний стилі.
Опрацювати пункти 2 та 3 п. 24, відео за посиланнями та заповнити таблицю. Відповіді в таблиці даємо розгорнуті.

Інтернет посилання

https://www.youtube.com/watch?v=Xazl4j0Mwcg

https://www.youtube.com/watch?v=ZLpHsT9x1MI

 https://www.youtube.com/wa

    Назва

   стилю

Хронологічні 
      межі

  Висота

(порівняно з іншим стилем)

 

Які стіни

Які вікна,

   арки

Особливості прикрашення         
      храму

Романський (дати поняття)

 

 

 

 

 

Готичний (дати 

поняття)

 

 

 

 

 

 3. Мистецтво Раннього Відродження.

Опрацювати пункт 4 п. 24. 

Практичне завдання

 Складіть список ілюстрацій, уміщених у параграфі, в якому укажіть 1) Прізвище митця;          2) назва його витвору мистецтва. 

Д/з Опрацювати  §24, заповнити таблицю, виконати практичне завдання.


30.10.20

                             Тема: Зв'язок людини і природи. Рух середньовічного населення.

                  Хід уроку
1. Опрацювати пункт № 1 п. 8 та визначити, який був  зв'язок людини і природи в середні віки.

2.Рух населення. Розгляньте схему на стор. 60.

3.Опрацювати пункт № 3 п. 8 та визначити( записати в зошиті) в чому проявлялась внутрішня і зовнішня колонізація в середні віки. Також записати, які 3 лиха супроводжували середньовічну 
людину.

Д/з Опрацювати  п. 8, дати письмову відповідь, чому в середні віки говорили, що  " Ліс супроводжує людину від народження до домовини(смерті )" 

Присилати дз разом з письмовим завданням по конспекту уроку.

Коментарі